Probiotika pro spokojené bříško miminka

Probiotika pro spokojené bříško miminka

Probiotika pro spokojené bříško miminka

V prvních měsících života novorozence můžou být při kojeneckých kolikách a refluxu obzvláště prospěšná probiotika. Optimální trávení podpoří podávání probiotik s obsahem bifidobakterií, především bifidobakterie BB-12 (Bifidobacterium animalis subsp. lactis)  – například ve formě účinného probiotického doplňku stravy Jamieson Probiotic Baby v kapkách (126 kapek /1 balení). Podporuje zdravou střevní mikroflóru a paralelně tak přispívá k optimálnímu trávení dětí.

Na základě výsledků posledních výzkumů apelují vědci z nezávislé vědecké společnosti ISAPP (International Scientific Assciation for Probiotics and Prebiotics) na pediatry, aby nepodceňovali úlohu probiotických bakterií u dětí, už od prvních měsíců jejich života. Dostatečné a vyvážené zastoupení původních probiotických bakterií, zvlášť bifidobakterie BB-12, ve střevní mikroflóře dítěte považují za důležitý faktor zdravého trávení, silné imunity a životaschopnosti dítěte.

Co je Probiotic Baby?

Jamieson Probiotic Baby je tekutý doplněk stravy ve formě kapek pro jednoduché užívání. Je vhodný pro kojence a děti ve věku od 1 měsíce do 3 let; jednoduše přidejte kapky bez příchutě k mléku, mateřskému mléku, kojenecké výživě nebo aplikujte přímo na dudlík, lžičkou nebo na jazyk dítěte. Tímto miminku zabezpečíte potřebné zdraví prospěšné probiotika.

Proč je Jamieson Probiotic Baby pro miminko vhodné?

Během prvních šesti měsíců života jsou novorozenecké koliky, reflux žaludeční kyseliny a zácpa nejčastějším důvodem návštěvy pediatra. Probiotika mohou být zvláště prospěšné při léčbě většiny těchto stavů. Díky schopnosti uklidnit gastrointestinální trakt pomáhají probiotika při kolice, alergiích a průjmu.

Střevní mikroflóra tvoří důležitou součást imunitního systému; pokud miminku zabezpečíte dostatečné množství probiotik, podpoříte jeho imunitu. Děti s narušenou střevní mikroflórou v důsledku užívání antibiotik, nebo pokud nejsou výlučně kojené, mají vyšší riziko rozvinutí astmatu. Na obnovení zdravé rovnováhy bakterií se doporučuje užívání probiotik. 

Miminka získávají prospěšné bakterie z porodních cest matky během přirozeného porodu, z mateřského mléka a okolního prostředí. Ty, které přišly na svět císařským řezem, mají v prvních dvou letech života méně prospěšných bakterií ve srovnání s těmi, které se narodily přirozenou cestou. Toto může vysvětlovat, proč jsou miminka narozené císařským řezem později během života náchylnější na žaludeční infekce, astma a alergie. Probiotika jsou prospěšné bakterie, které mohou mít blahodárný vliv na miminko, pokud jsou podávány v adekvátních dávkách.

Proč miminkům podávat Jamieson Probiotic Baby?

Jamieson Probiotic Baby obsahuje Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12®), unikátní probiotický kmen, který byl klinicky zkoumán u kojenců a bez hlášených nežádoucích účinků celosvětově používaný od roku 1985.

Jamieson Probiotic Baby podporuje rovnováhu střevní mikroflóry, neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervační látky.

Jamieson je výjimečný

Už od roku 1992 Jamieson Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přírodních vitamínů a doplňků stravy. Díky programu 360 Pure zná Jamieson původ každé složky svých přírodních produktů. Program 360 Pure – 360 patentovaných výrobních postupů a kontrolních testů kvality, zajišťuje maximální kvalitu, účinnost a čistotu všech produktů z Jamieson Laboratories.

   
Vrátit se na začátek