Od začátku do dnes

A History of Excellence - Historie

Společnost Jamieson Laboratories se stala popředním kanadským výrobcem a distributorem přírodních výživových doplňků s dlouholetou tradicí.


Claire Edwin Jamieson

Claire Edwin Jamieson
Zakladatel a prezident
C.E. Jamieson & Company Limited

1920

Zakladatel Claire Edwin Jamieson založil v roce 1922 společnost  Jamieson, která se stala světovým lídrem v průmyslové sféře výroby přírodních doplňků výživy a vitamínů. Vyváží do 50 krajin světa, včetně Spojených států amerických, Číny a Japonska.


Henry Margolis

Henry Margolis

1960

Společnost  Jamieson koupila od pána Jamiesona rodina Margolis.

Společnost  Jamieson Laboratories zůstala v soukromých rukách; neustále rozšiřuje výrobu přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků a bylinných přípravků tak, aby splňovali nejnáročnější standardy bezpečnosti, čistoty a účinnosti.

Produkty Jamieson si díky tomu získali dobré jméno na celém světě – mají reputaci farmaceutické kvality, čistoty a bezpečnosti.

Kvalitní produkty na trhu, inovace a slib společnosti Jamieson, že nikdy nebude robit testy na zvířatech, se postarali o to, že Jamieson se stal celosvětově nejdůvěryhodnější značkou přírodní starostlivosti o zdraví.


2000

Jamieson Laboratories s výkonnými funkcemi zastoupenými v Torontu zlepšuje kvalitu života spotřebitelů na celém světě.

V současnosti distribuce produktů  Jamieson probíhá ve všech hlavních geografických oblastech světa, jako je Severní Amerika, Střední Amerika a Jižní Amerika, Asie, Evropa, Rusko, Střední východ a Afrika.

Globálním posláním společnosti je urychlit  ji -  a to posouzením možností pro nové distributory, akvizic a strategických aliancí, které společnosti umožní rozšířit existující činnosti v oblasti rozvíjejících se trhů a posílit konkurenceschopnost.

Díky bohatým znalostem a mezinárodním zkušenostem, je Jamieson celosvětově uznávaná a respektovaná nadnárodní společnost.

   
Vrátit se na začátek