Představujeme vám Jamieson Essentials™

Největším přínosem pro zachování optimálního zdraví a dobrého stavu Kanaďanů jsou 4 doplňky stravy – Jamieson Essentials.

Představujeme vám Jamieson Essentials™

Pro naše zdraví a zdraví našich blízkých děláme vše, co je v našich silách. Při dnešním moderním, hektickém životním stylu však může být obzvláště obtížné, udržet si zdraví a pohodu. Zkušený Jamieson tým vědců a odborníků na výživu, včetně registrovaného dietetika, se zabýval výsledky nejnovějšího výzkumu v zájmu pochopení chování a stravovacích návyků průměrného Kanaďana. Z jejich výzkumu vyplynulo, že největším přínosem pro zachování optimálního zdraví a dobrého stavu Kanaďanů jsou 4 doplňky stravy – Jamieson Essentials.

Jamieson 100% Multi COMPLETE pro dospělé

Přestože výživa hraje zásadní roli, co se týče zdravého životního stylu, až 60 % Kanaďanů nedokáže získat potřebné základní živiny výhradně prostřednictvím stravy. Denní užívání přípravku Jamieson 100% Multi COMPLETE pro dospělé vám pomůže vyrovnat tento deficit. Představuje jednoduchý způsob, jak pokrýt 100 a více procent denní potřeby vitamínů podle doporučení Health Canada.
Přečtěte si více

 

Jamieson Omega-3 EXTRA 700 mg

40 % Kanaďanů nekonzumuje v stravě dostatečné množství omega-3, z čehož vyplývá zvýšené riziko srdečních onemocnění. Díky novému přípravku Omega-3 EXTRA 700 mg můžete pohodlným způsobem přijmout denní dávku omega-3 mastných kyselin, a to bez nepříjemné rybí pachuti.
Přečtěte si více

 

Jamieson Bakteriální kultury 10 miliard

Trávicí potíže trápí každý rok 20 milionů Kanaďanů. Probiotika hrají důležitou roli pro zachování zdravého trávicího systému a imunity, pomáhají zmírňovat symptomy, jako např. nadýmání a přispívají ke správnému trávení. Užívání Jamieson Bakteriální kultury 10 miliard 1krát denně podpoří optimální rovnováhu vašeho zažívacího systému.
Přečtěte si více

 

Jamieson Vitamín D3 1 000 IU

Dvě třetiny Kanaďanů nepřijímají dostatečné množství vitamínu D, potřebné k prevenci závažných onemocnění. Vitamín D je rozpustný v tucích a má klíčový význam pro zachování optimálního zdraví. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku, udržení zdravých kostí a zubů. Přípravek Jamieson Vitamín D3 1 000 IU vám pomůže pokrýt denní potřebu vitamínu D.
Přečtěte si více

* Jamieson Essentials pomáhají vybudovat základ optimálního zdraví a přispívají k jeho ochraně. Abyste zjistili, které doplňky stravy nejlépe odpovídají vašim potřebám a cílům v oblasti zdraví, vždy se poraďte se svým lékařem.

   
Vrátit se na začátek