Zázrak přírody – vitamín C

Vzpružme svou odolnost účinným přírodním vitamínem C!

Během hektického předvánočního období stres negativně ovlivňuje náš imunitní systém. Vzpružme svou odolnost účinným přírodním vitamínem C!

VITAMÍN C
Silný partner imunity

Vitamín C lze jednoznačně označit za nejznámější a nejrozšířenější vitamín – patří mu až 80 procent z celkové potřeby vitamínů pro podporu našeho zdraví. Je jedinečný posilující prostředek, který zvyšuje obranyschopnost našeho organismu.

Tělu je nutné dodávat ho pravidelně, nedokáže si jej totiž syntetizovat samo. Jeho jediným zdrojem jsou strava a doplňky výživy.

Vysoký efekt – průběžné vstřebávání

V rámci doplňků výživy jsou pro organismus nejpřijatelnější vitamíny, získané z přírodních surovin nejmodernějším biotechnologickým procesem, který biologicky aktivní látky chemicky nemění a nezbavuje je jejich přirozených vlastností. Ať už v podobě klasických tablet nebo speciálních tablet na cucání vyrobených z extraktů ovoce obsahující podpůrné směsi rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpígie a šípek, pomohou během zimy utužit imunitu celé rodiny. Podle posledních výzkumů dostat je do krve a tkání rovnoměrně na delší dobu umožňuje systém postupného uvolňování. Díky unikátní technologii se tento důležitý vitamín uvolňuje do organismu během 8 hodin. Jeho výhodou je tak průběžné vstřebávání, což znásobuje jeho účinnost. Hodnotné patentované složení může tak podpořit imunitu, vitalitu a optimální zdraví celé rodiny.

Až 360 testů kvality

Patentované výrobní postupy a kontrola na každém stupni jsou zárukou kvality a čistoty, čímž se doplňky výživy Jamieson liší od produktů jiných výrobců. Vyrábí se za standardizovaných technologických podmínek – podle nejméně 360 kontrolních testů kvality, které zajišťují maximální aktivitu a biologickou dostupnost účinných látek.

 

VITAMÍN C
Záštita dlouhověkosti

Jako první dokázal vitamín C (kyselinu askorbovou) laboratorně izolovat nositel Nobelovy ceny dr. Albert Szent-Gyorgyi, který se dožil 93 let. Laboratorně ji syntetizoval Linus Pauling, nositel 2 Nobelových cen – za chemii a za mír – který se dožil také 93 let. Je dlouhověkost u obou vědců náhodná? Nebo je důsledkem toho, že oba během svého života užívali kyselinu askorbovou, která je silným antioxidantem? Její denní příjem posiluje imunitní systém. Tento klasický vitamín ovlivňuje mnoho životně důležitých funkcí – nejenže posiluje imunitní systém, ale také přispívá k optimální tvorbě kolagenu, čímž ovlivňuje dobrý stav všech tkání, včetně svalů, kostí, šlach, vazů, zubů a kůže. Účastní se odbourávání cholesterolu, zajišťuje ochranu cév a srdce, podporuje paměť, postřeh a soustředěnost. Napomáhá vstřebávání železa z potravy, podporuje metabolismus vápníku. Má příznivý vliv na regeneraci organismu, přináší energii a vitalitu.

VITAMÍN C
Ochrana před stresem

Věděli jste, že téměř všechna zvířata si dokáží vyprodukovat vitamín C samy? Podle časopisu Focus domácí potkan je schopen "vyrobit si" denně v závislosti od stresu od 5 do 100 g vitamínu C! Čím více stresu, tím více vitamínu z vlastní produkce… Člověk, opice a morčátka tuto schopnost nemají. Opice a morčátka přijímají dostatečné množství vitamínu C v potravě. A co lidé? Jelikož podle výzkumu vitamín C v gramových dávkách zvyšuje stresovou toleranci, snižuje krevní tlak, jakož i hladinu stresového kortizolu, je nezbytné, abychom si ho pravidelně doplňovali. Poskytuje efektivní ochranu před oxidativním stresem a jeho dostatek se podepisuje i pod zlepšení symptomů, jako jsou strach a deprese. Céčko je jeden z nejdůležitějších antioxidantů podporujících činnost mozku, jeho nejvyšší koncentrace se nacházejí v nervových buňkách.

   
Vrátit se na začátek