Co je zdrojem vitamínu C vyráběného firmou Jamieson? Uskutečňujete testy, nebo východisková surovina neobsahuje žádné škodlivé látky? Mám obavy o čistotu a kvalitu tohoto výrobku.

Společnost Jamieson Laboratories používá ty nejkvalitnější ověřené suroviny od celosvětové sítě dodavatelů přírodních surovin. Patentové výrobní postupy a kontrola na každém stupni stanovily celosvětový standard pro farmaceutickou čistotu, účinnost a výrobní celistvost při výrobě výživových doplňků. Jsme hrdí na to, že firma Jamieson jako první kanadský výrobce výživových doplňků, získala certifikát GMP (Good Manufacturing Practices). Protokol GMP je vládou schválená směrnice pro všechny činnosti související s výrobou, testováním, balením, značením, distribuováním, dovozem a velkoprodejem léků a přírodních produktů pro starostlivost o zdraví.

Každý výrobek firmy Jamieson podléhá farmaceutické kontrole, kalibrovaným biologickým a klinickým testům, které zahrnuje vlastní firemní kontrolní proces, označený jako 360 Pure. Zaručuje bezpečnost, čistotu, maximální aktivitu, biologickou dostupnost a čerstvost každého produktu.

Oddělení kontroly kvality společnosti Jamieson ještě před uvedením výrobku do oběhu ověřuje všechny fyzikální parametry a integritu tablet, sleduje, zda splňují standardy kanadského ministerstva zdravotnictví, Lékopisu USA, Amerického kodexu a Evropského lékopisu přírodní medicíny.

Co se týká vitamínu C, doporučujeme vám vysoce účinný a exkluzivní vitamín z rostlinných výtažků Jamieson Vitamín C 500 mg anebo Vitamín C 1 000 mg s postupným uvolňováním, který pochází z Evropských zdrojů. Je považovaný za nejlepší vitamín C – jeho hodnotné patentové složení podporuje vitalitu, imunitu a optimální zdraví celého organizmu.

   
Vrátit se na začátek