Čím se Jamieson odlišuje. Proč děláme to, co děláme?

Ve společnosti Jamieson děláme to, co je nejlepší pro naše zákazníky a spotřebitele v Kanadě a také v zahraničí.

Čím se Jamieson odlišuje. Proč děláme to, co děláme?

My ve společnosti Jamieson, která se za více než 97 let své existence stala světovou jedničkou ve vývoji přírodních vitamínů a doplňků stravy, děláme to, co je nejlepší pro naše zákazníky a spotřebitele v Kanadě a také v zahraničí. Snažíme se zabezpečit, aby měl každý náš zákazník nejaktuálnější informace týkající se našeho produktového portfolia, trendů v daném odvětví, inovativních složek a procesů v oblasti kvality. Díky tomu mohou spotřebitelé při výběru našich produktů dospět k správným rozhodnutím a aktivně pečovat o své zdraví.

Příslib 360 Pure

Jamieson dlouhodobě uplatňuje testovací protokol 360 Pure – špičkový program, který garantuje, že se pod značkou Jamieson prodávají jen ty nejbezpečnější, nejčistější a nejúčinnější produkty. Pečeť 360 Pure se nachází na každém z našich výrobků určených pro kanadský i zahraničí trh. Program 360 Pure zahrnuje všechny aspekty kvality, účinnosti, výroby a testování vyráběných produktů – každý z vitamínů a doplňků stravy podléhá nejméně 360 krokům kontroly.

360 Pure – kvalita

Suroviny, které používáme při výrobě, se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifi kací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. I v čase, když je produkt v prodeji, resp. u zákazníka, je zaručena sledovatelnost každé suroviny od okamžiku, kdy vstoupila do výrobních prostorů společnosti. Každá složka používaná na výrobu produktů se rozděluje podle data a šarže.

360 Pure – účinnost

Naše výrobní procesy – jako např. výroba měkkých kapslí a lisování tablet pod tlakem za sucha – byly navrženy tak, aby zachovaly co nejvyšší účinnost produktů. Pomocí rozsáhlého programu stability, který zahrnuje více než 670 kontinuálních studií, prověřujeme taktéž účinnost vitamínů a doplňků stravy do konce minimální trvanlivosti. Všechno děláme s cílem garance, že pod značkou Jamieson jsou dostupné pouze ty nejúčinnější produkty.

360 Pure – výroba

Naše technické vybavení je navrženo tak, aby zabezpečovalo proudění vzduchu, prevenci křížové kontaminace a environmentální udržitelnost. Zařízení podléhá přísnému čištění a kalibraci pro zabezpečení přesnosti ve výrobě. Všechny výrobní prostory jsou vybaveny LED osvětlením a ve dvou našich objektech jsme nainstalovali střešní solární panely, které generují 1 000 kW elektrické energie a zabraňují produkci 464 t oxidu uhličitého ročně. Používáme jen přísady, které splňují ekologické předpisy: přírodní barviva a příchutě a žádné nepotřebné plnidla. Každá šarže je pečlivě kontrolována, takže se ke spotřebiteli dostanou pouze nejčerstvější, nejúčinnější a nejkvalitnější produkty.

360 Pure – testování

Vykonáváme více než 250 tisíc testů ročně, co v průměru představuje více než 1 000 testů denně. Testům podléhá každá fáze výrobního procesu: od vstupu surovin, přes obalové materiály až po výstup hotových výrobků. Kontrolujeme biologickou dostupnost účinných látek ve vitamínech a minerálech, strukturu mastných kyselin v esenciálních mastných kyselinách a důsledně ověřujeme profi l postupného uvolňování. Pomocí rychlé identifikace přítomnosti jakýchkoliv mikroorganizmů, těžkých kovů nebo pesticidů kontrolujeme bezpečnost každé suroviny a hotového produktu. Díky investicím do „zlatého standardu“ v oblasti analytického vybavení a softwaru (LIMS 6,0) dokážeme uskutečnit velké množství testů rychleji a přesněji, a tím zaručíme nejvyšší možnou kvalitu vyráběných doplňků a jejich rychlé uvedení na trh.

Náš proces zabezpečení kvality je mnohostranný a neustále se zlepšuje

V každé receptuře používáme prvotřídní suroviny dodávané celosvětovou sítí renomovaných dodavatelů. Výrobní proces vždy začínáme ověřováním čistoty každé suroviny bez ohledu na to, kde byla dopěstována nebo sbírána a jak byla zpracována. Certifi kované logo TRUE-ID® DNA udělené doplňkům stravy Jamieson kanadským nezávislým programem certifikace zaručuje, že při koupi přípravků s rostlinnými výtažky spotřebitel získá přípravek takového složení, jaké se uvádí na etiketě. Nejnovější technologie DNA sleduje specifický botanický původ aktivních složek, čímž potvrzuje jejich pravost.

Vysoké standardy Jamieson jsou v souladu s celosvětovou legislativou

Naše postupy jsou důsledné a uznávané do takové míry, že jsme získali povolení pro uvedení našich výrobků na trh v krajinách světa s nejpřísnější regulací: 

• Licence Health Canada Site Licence a Drug Establishment License;

• Povolení Australian Therapeutic Goods Administration Clearance;

• Celkově splňujeme požadavky regulačních orgánů ve více než 40 krajinách a respektujeme domácí a mezinárodní environmentální legislativu;

• Jamieson taktéž podléhá pravidelným inspekcím, včetně inspekcí Health Canada Drug Inspections, které se opakují ve dvouletých intervalech, a taktéž inspekcí Canadian Good Inspection Agency (CFIA) a úspěšně prošel také kontrolou ze strany Saudi FDA (SFDA);

• V roce 2016, mezinárodně uznávaná organizace včetně Health Canada, SGS, NSF, UL, Teva, Alcon, DSM, UNICEF a IFACA (Islamic Food a Nutrition Council of America), vykonala úspěšný audit v našem zařízení v Rhodes.

Naše oddělení pro regulační záležitosti minulý rok zaznamenalo více než 7 000 spotřebitelských otázek, zaregistrovalo více než 100 nových produktů, zkontrolovalo více než 1 000 etiket doplňků stravy Jamieson pro domácí i mezinárodní trh a potvrdilo soulad s legislativou pro všechny kategorie produktů v každé z krajin, kam se výrobky Jamieson distribuují.

Vedoucí postavení v oblasti inovací: náš výzkumný a vývojový team navrhl více než 1 600 receptur, které přizpůsobil domácímu i zahraničnímu trhu s cílem nabídnout nejrelevantnější složení, které vyhovuje potřebám zákazníků.

Už více než 97 let je důvěra spotřebitelů základem našeho podnikání! Díky závazku kvality, účinnosti a bezpečnosti je Jamieson nejdůvěryhodnější značkou v Kanadě. Každý člen našeho teamu respektuje tento závazek s cílem udržet si důvěru spotřebitelů. Neustále rosteme, inovujeme a rozvíjíme se, abychom nejlépe uspokojili požadavky našich zákazníků při výběru produktů pro podporu zdraví.

   
Vrátit se na začátek