Náš příslib 360° kvality

VYBERTE SI KVALITU. VYBERTE SI JAMIESON.

TESTOVÁNO – BEZPEČNÉ – ÚČINNÉ

360° kvality

NÁŠ SLIB 360° KVALITY:

• Přírodní složky z etických zdrojů
• Spolehlivé a účinné receptury
• Bezpečnost a čistota produktů
• Kvalita, které můžete důvěřovat

Ve společnosti Jamieson kvalita není jen slovo. Je hnací silou všeho, co děláme. A děláme to tak už více než 100 let. Kvalita je neodmyslitelnou součástí každé fáze výrobního procesu:
Od vysoké zodpovědnosti na straně našich lidí, přes péči při výběru vysoce-kvalitních surovin od důvěryhodných dodavatelů, až po důkladné testovací metody v každém kroku výroby. Výsledkem jsou kvalitní výrobky Jamieson, které jsou testované, bezpečné a účinné. Zavazujeme se, že v našem příslibu kvality nikdy nepolevíme.

Označení 360° kvality symbolizuje náš nikdy nekončící závazek nahlížet kvalitu našich produktů ze všech úhlů, přecházejíce celým výrobním cyklem od výběru surovin až po finální produkt určený pro spotřebitele.

Právě tento závazek z nás udělal nejdůvěryhodnější značku zdraví a wellness v Kanadě – na udržení vaší důvěry se zaměřuje každý člen našeho týmu. Jelikož neustále rosteme, inovujeme a vyvíjíme se, s cílem co nejlépe sloužit svým zákazníkům v Kanadě, jakož i na celém světě, můžete si být jisti, že náš závazek vůči kvalitě nikdy nepodceníme.

TESTOVÁNÍ

Komplexním, mnohostranným testovacím procesem prochází každý náš produkt ve všech fázích výroby, od surovin až po hotové balené výrobky. Přesné specifikace našich testovacích procesů jsou nad rámec toho, co nařizují předpisy. Jsme hrdi na to, že jsme lídry v oblasti stanovování norem a implementace nových testovacích metod.

K zabezpečení kvality – absolutní účinnosti, čistoty a bezpečnosti výrobků, náš tým specialistů využívá laboratorní testování a průběžné ověřování surovin i produktů během celého výrobního procesu. Testovací proces zahrnuje provádění a dokumentování více než 500 000 testů ročně.

BEZPEČNOST

V srdci všeho, co děláme, jste vy, náš spotřebitel; vždy jste byli středobodem naší pozornosti a naší inspirací.

Víme, že vašim prvořadým zájmem je postarat se dobře o svoji rodinu, a našim předsevzetím je být vám při tom nápomocní. Bezpečnost je pro nás prvořadá.

Čistota, udržitelnost a sledovatelnost jsou nezpochybnitelné

Proces 360° kvality je důkladně promyšlený. Začínáme zabezpečením surovin od nejkvalitnějších prodejců po celém světě. Falšování, pesticidy a kontaminanty nikdy netolerujeme. Sledujeme, kde se suroviny pěstují, sbírají a zpracovávají, jakož i jak se skladují a přepravují. Ve výrobním procesu nepoužíváme žádné zbytečné přísady, jako jsou plniva, umělé příchuti anebo barviva.

Produkci jsme nastavili na vysoký bezpečnostní standard, nad rámec stanovených požadavků. Předtím, než se naše produkty dostanou na pulty prodejců, se staráme o to, aby překračovaly nejen zdravotní normy pro přírodní produkty, jak je definuje Health Kanada, ale i normy pro farmaceutické produkty. Spolupracujeme s regulačními úřady ve více než 50 zemích světa a podle jejich požadavků upravujeme naší výrobu a technologické procesy s cílem zajistit spotřebitelům dodávky produktů v rámci relevantních lokálních potřeb. A samozřejmě splňujeme všechny domácí a mezinárodní environmentální nařízení.

360° kvality je závazek bezpečnosti, kterému můžete důvěřovat

EFEKTIVITA

Pečlivé sledování složení produktů a zaručení jejich účinnosti jsou základními součástmi procesu 360° kvality. Můžete si tak být jisti, že náš závazek je zárukou, že každý produkt Jamieson splní vaše očekávání.

A protože vědomosti jsou síla, prvním krokem našeho procesu je sledování a studium nejnovějších celosvětových vědeckých výzkumů zaměřených na výživu a zdraví s předsevzetím získávat informace z přímého zdroje.

Náš Jamieson Wellness Scientific Advisory Board zahrnuje práci mnoha odborníků z různých oblastí klinického výzkumu i praxe, včetně biologických věd, výživy a kardiovaskulárního zdraví. V důsledku toho nám naše odborné znalosti umožňují předvídat vaše potřeby v oblasti prevence zdraví v každé životní fázi. Neustále inovujeme, aby jsme pro vás a vaši rodinu vytvořili spolehlivé, účinné a efektivní řešení. Jsme hrdi na to, že můžeme být vašim spolehlivým partnerem na vaší cestě posilování zdraví, dnes i v budoucnosti.

   
Vrátit se na začátek