Jamieson – vitamíny se staletým kreditem

Jamieson – vitamíny se staletým kreditem

360 testů kvality, čistoty, účinnosti, biologické dostupnosti

Už od roku 1922 si společnost Jamieson Laboratories získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitamínů. Díky podpoře své výzkumné, výrobní a obchodní strategie unikátním, do nejmenších detailů propracovaným programem 360 Pure, při němž každý z vyráběných přípravků podléhá nejméně 360 krokům kontroly kvality, poskytuje nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních doplňků stravy posilujících optimální zdraví celé rodiny.

VYSOKÁ ÚČINNOST a garantovaná ABSOLUTNÍ KLINICKÁ ČISTOTA každého produktu je zabezpečena propracovaným systémem výběru těch nejkvalitnějších surovin ze světově nejčistších zdrojů. Používané suroviny se testují, sledují, kontrolují a monitorují pod nejpřísnějším dohledem. Od vstupu do výrobních prostor až po distribuci hotových výrobků je doprovází potřebná dokumentace.

Patentované výrobní postupy a kontrolní testy kvality zajišťují MAXIMÁLNÍ AKTIVITU a BIOLOGICKOU DOSTUPNOST účinných látek. Nejmodernější technologie biologicky aktivní látky získané z přírodních zdrojů chemicky nemění a nezbavuje přirozených vlastností žádnou ze živin. Uchování původních koncentrací účinných látek a ochranu před znečištěním produktů zabezpečuje používání bezalkoholových a nezředěných extrakcí a lisování tablet za sucha.

... když rozhoduje kvalita

Mimořádně jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson potvrzuje i získání certifi kátů kvality TRU-ID® a Quali-DTM – jsou úspěchem vlastního fi remního výzkumu a vývoje. Certifikát TRU-ID® potvrzuje specifi cký botanický původ aktivních složek v souladu se schválenými standardy nejnovější technologií DNA barcode – udělen byl přípravkům s rostlinnými výtažky a probiotikům. Certifikát Quali-DTM je zárukou toho, že vitamin D3, cholekalciferol, byl vyroben důmyslnou patentovanou technologií z nejčistšího lanolinu na světě, extrahovaného z vlny ovcí žijících na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu. Je osvědčením, že déčko Quali-DTM je připraveno ve stejné formě, jakou tělo přirozeně produkuje, když je vystaveno slunečnímu záření.

Čím se Jamieson odlišuje

Proč děláme to, co děláme?

My ve společnosti Jamieson, která se za více než 95 let své existence stala světovou jedničkou ve vývoji přírodních vitamínů a doplňků stravy, děláme to, co je nejlepší pro naše zákazníky a spotřebitele v Kanadě a také v zahraničí.

Snažíme se zabezpečit, aby měl každý náš zákazník nejaktuálnější informace týkající se našeho produktového portfolia, trendů v daném odvětví, inovativních složek a procesů v oblasti kvality. Díky tomu mohou spotřebitelé při výběru našich produktů dospět k správným rozhodnutím a aktivně pečovat o své zdraví.

Příslib 360 Pure

Jamieson dlouhodobě uplatňuje testovací protokol 360 Pure – špičkový program, který garantuje, že se pod značkou Jamieson prodávají jen ty nejbezpečnější, nejčistější a nejúčinnější produkty. Pečeť 360 Pure se nachází na každém z našich výrobků určených pro kanadský i zahraničí trh. Program 360 Pure zahrnuje všechny aspekty kvality, účinnosti, výroby a testování vyráběných produktů – každý z vitamínů a doplňků stravy podléhá nejméně 360 krokům kontroly.

360 Pure – kvalita

Suroviny, které používáme při výrobě, se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifi kací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. I v čase, když je produkt v prodeji, resp. u zákazníka, je zaručena sledovatelnost každé suroviny od okamžiku, kdy vstoupila do výrobních prostorů společnosti. Každá složka používaná na výrobu produktů se rozděluje podle data a šarže.

360 Pure – účinnost

Naše výrobní procesy – jako např. výroba měkkých kapslí a lisování tablet pod tlakem za sucha – byly navrženy tak, aby zachovaly co nejvyšší účinnost produktů. Pomocí rozsáhlého programu stability, který zahrnuje více než 670 kontinuálních studií, prověřujeme taktéž účinnost vitamínů a doplňků stravy do konce minimální trvanlivosti. Všechno děláme s cílem garance, že pod značkou Jamieson jsou dostupné pouze ty nejúčinnější produkty.

360 Pure – výroba

Naše technické vybavení je navrženo tak, aby zabezpečovalo proudění vzduchu, prevenci křížové kontaminace a environmentální udržitelnost. Zařízení podléhá přísnému čištění a kalibraci pro zabezpečení přesnosti ve výrobě. Všechny výrobní prostory jsou vybaveny LED osvětlením a ve dvou našich objektech jsme nainstalovali střešní solární panely, které generují 1 000 kW elektrické energie a zabraňují produkci 464 t oxidu uhličitého ročně. Používáme jen přísady, které splňují ekologické předpisy: přírodní barviva a příchutě a žádné nepotřebné plnidla. Každá šarže je pečlivě kontrolována, takže se ke spotřebiteli dostanou pouze nejčerstvější, nejúčinnější a nejkvalitnější produkty.

360 Pure – testování

Vykonáváme více než 250 tisíc testů ročně, co v průměru představuje více než 1 000 testů denně. Testům podléhá každá fáze výrobního procesu: od vstupu surovin, přes obalové materiály až po výstup hotových výrobků. Kontrolujeme biologickou dostupnost účinných látek ve vitamínech a minerálech, strukturu mastných kyselin v esenciálních mastných kyselinách a důsledně ověřujeme profi l postupného uvolňování. Pomocí rychlé identifi kace přítomnosti jakýchkoliv mikroorganizmů, těžkých kovů nebo pesticidů kontrolujeme bezpečnost každé suroviny a hotového produktu. Díky investicím do „zlatého standardu“ v oblasti analytického vybavení a softwaru (LIMS 6,0) dokážeme uskutečnit velké množství testů rychleji a přesněji, a tím zaručíme nejvyšší možnou kvalitu vyráběných doplňků a jejich rychlé uvedení na trh.

   
Vrátit se na začátek