banner jamieson odborne clanky iron vegan
banner jamieson odborne clanky iron vegan2 Patříte ke sportovcům, kteří neustále hledají nové výzvy a mají odvahu prověřovat si své výkonnostní limity?
« zpět

Zdroj energie pro novou generaci sportovců

06.02.2018

Tisknout

Patříte ke sportovcům, kteří neustále hledají nové výzvy a mají odvahu prověřovat si své výkonnostní limity? Při náročných trénincích vycházíte ze znalostí o zdravém životním stylu a zároveň jste si osvojili poznatky o síle výživy na rostlinné bázi? Tak právě pro vás je určen jedinečný zdroj energie – RAW rostlinné proteiny z klíčků IRON VEGAN v proteinovém nápoji s příchutí čokolády nebo vanilky!

Každá porce proteinové výživy Iron Vegan Sprouted ProteinTM obsahuje 17 gramů RAW rostlinných proteinů získaných z 5 druhů organických naklíčených zrn a semen – hnědé rýže, amarantu, quinoy, prosa a dýňových jadérek, které jsou jedinečným zdrojem energie. 

Probuzené živiny

Klíčením se proteiny štěpí na aminokyseliny a zvýší se enzymatická aktivita zrn a semen. Naklíčená semena jsou tím nejbohatším zdrojem enzymů tak potřebných pro náš život. Klíčením se znásobí taktéž množství vitamínů skupiny B, železa, hořčíku i dalších nutričních látek. Každý z rostlinných klíčků použitých v proteinové výživě Iron Vegan Sprouted ProteinTM byl naklíčený při pokojové teplotě, aby se zachovaly výživné látky, které vařením ztrácejí svoji energetickou hodnotu. Naklíčená zrna a semena mají zaručený organický původ, jsou 100% veganské, neobsahují lepek, sóju, umělé příchutě a sladidla a jsou bez genetické modifikace. Organické kakao nebo organická vanilka dodávají proteinové výživě výjimečnou přichuť. Oslazeno přírodním sladidlem – stévií.

Klíčky jsou přesně to, co organismus aktivních sportovců potřebuje pro svoji vitalitu! Získejte energii, posilněte si zdraví! Využít potenciál naklíčených zrn a semen, které běžně konzumujeme neprobuzené, je ten nejúčinnější a nejefektivnější způsob načerpání sil z rostlinných surovin!