banner jamieson odborne clanky nova technologia v oblasti probiotik
banner jamieson odborne clanky nova technologia v oblasti probiotik2 Neustálé inovace zaručují, že i nadále vám nabízíme nejlepší produkty v dané oblasti.
« zpět

Nová technologie v oblasti probiotik

03.05.2018

Tisknout

Současné odhady uvádějí, že počet bakteriálních buněk, které kolonizují organismus člověka je 3 – 10násobne vyšší než počet lidských buněk. Z triliónů baktérií, které sídlí v našem trávicím traktu, jsou právě probiotika považována za „dobré“. Probiotika jsou prospěšné a mají pozitivní účinek na mikrobióm člověka, protože podporují střevní rovnováhu a zdraví a hrají klíčovou roli při trávení.

Proč užívat probiotické doplňky stravy?

Probiotika přispívají k udržení zdravého imunitního systému tím, že potlačují růst škodlivých bakterií a kvasinek. Výsledkem toho je převaha užitečných bakterií ve střevech. Získání probiotik, které jsou nezbytné pro udržení zdravého zažívacího systému, výhradně prostřednictvím stravy, je opravdu náročné. Stres, nevyvážená strava, léky a antibiotika také narušují střevní rovnováhu. Právě proto je suplementace probiotiky obzvlášť důležitá – dodává střevům miliardy živých, aktivních probiotických bakterií, které jsou pro tělo prospěšné. Avšak zachování účinnosti každé probiotické kapsle je skutečná výzva! Jamieson vynaložil velké úsilí s cílem zabezpečit ochranu kapslí před vlivy okolního prostředí, zachovat obsažené živé buňky nepoškozené a garantovat čerstvost a účinnost až do konce minimální trvanlivosti.

Proč jsou probiotika Jamieson výjimečné?

S cílem neustálého zdokonalování společnost Jamieson vyhodnotila standardní obaly, které se používají v tomto odvětví, z hlediska stability. Na základe špičkových technologií jsme tubu identifikovali jako formu balení s vedoucím postavením v oblasti probiotik. Tato speciální technologie balení v tubě zabezpečuje ochranu každé kapsle před vlhkostí – od výroby, přes skladování, přepravu až do konce minimální trvanlivosti – a nejvyšší účinnost po celou dobu minimální trvanlivosti.

Jamieson klade důraz na kvalitu

Kvalita je ve společnosti Jamieson centrem všeho, co děláme. Důsledné ohodnocení sebe sama vytváří prostor pro zdokonalování se a neustálé inovace zaručují, že i nadále vám nabízíme nejlepší produkty v dané oblasti – a naše probiotika nejsou výjimkou.