banner jamieson odborne clanky cim sa jamieson odlisuje
banner jamieson odborne clanky cim sa jamieson odlisuje2 Ve společnosti Jamieson děláme to, co je nejlepší pro naše zákazníky a spotřebitele v Kanadě a také v zahraničí.
« zpět

Čím se Jamieson odlišuje. Proč děláme to, co děláme?

11.10.2017

Tisknout

My ve společnosti Jamieson, která se za více než 95 let své existence stala světovou jedničkou ve vývoji přírodních vitamínů a doplňků stravy, děláme to, co je nejlepší pro naše zákazníky a spotřebitele v Kanadě a také v zahraničí. Snažíme se zabezpečit, aby měl každý náš zákazník nejaktuálnější informace týkající se našeho produktového portfolia, trendů v daném odvětví, inovativních složek a procesů v oblasti kvality. Díky tomu mohou spotřebitelé při výběru našich produktů dospět k správným rozhodnutím a aktivně pečovat o své zdraví.

Příslib 360 Pure

Jamieson dlouhodobě uplatňuje testovací protokol 360 Pure – špičkový program, který garantuje, že se pod značkou Jamieson prodávají jen ty nejbezpečnější, nejčistější a nejúčinnější produkty. Pečeť 360 Pure se nachází na každém z našich výrobků určených pro kanadský i zahraničí trh. Program 360 Pure zahrnuje všechny aspekty kvality, účinnosti, výroby a testování vyráběných produktů – každý z vitamínů a doplňků stravy podléhá nejméně 360 krokům kontroly.

360 Pure – kvalita

Suroviny, které používáme při výrobě, se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifi kací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. I v čase, když je produkt v prodeji, resp. u zákazníka, je zaručena sledovatelnost každé suroviny od okamžiku, kdy vstoupila do výrobních prostorů společnosti. Každá složka používaná na výrobu produktů se rozděluje podle data a šarže.

360 Pure – účinnost

Naše výrobní procesy – jako např. výroba měkkých kapslí a lisování tablet pod tlakem za sucha – byly navrženy tak, aby zachovaly co nejvyšší účinnost produktů. Pomocí rozsáhlého programu stability, který zahrnuje více než 670 kontinuálních studií, prověřujeme taktéž účinnost vitamínů a doplňků stravy do konce minimální trvanlivosti. Všechno děláme s cílem garance, že pod značkou Jamieson jsou dostupné pouze ty nejúčinnější produkty.

360 Pure – výroba

Naše technické vybavení je navrženo tak, aby zabezpečovalo proudění vzduchu, prevenci křížové kontaminace a environmentální udržitelnost. Zařízení podléhá přísnému čištění a kalibraci pro zabezpečení přesnosti ve výrobě. Všechny výrobní prostory jsou vybaveny LED osvětlením a ve dvou našich objektech jsme nainstalovali střešní solární panely, které generují 1 000 kW elektrické energie a zabraňují produkci 464 t oxidu uhličitého ročně. Používáme jen přísady, které splňují ekologické předpisy: přírodní barviva a příchutě a žádné nepotřebné plnidla. Každá šarže je pečlivě kontrolována, takže se ke spotřebiteli dostanou pouze nejčerstvější, nejúčinnější a nejkvalitnější produkty.

360 Pure – testování

Vykonáváme více než 250 tisíc testů ročně, co v průměru představuje více než 1 000 testů denně. Testům podléhá každá fáze výrobního procesu: od vstupu surovin, přes obalové materiály až po výstup hotových výrobků. Kontrolujeme biologickou dostupnost účinných látek ve vitamínech a minerálech, strukturu mastných kyselin v esenciálních mastných kyselinách a důsledně ověřujeme profi l postupného uvolňování. Pomocí rychlé identifikace přítomnosti jakýchkoliv mikroorganizmů, těžkých kovů nebo pesticidů kontrolujeme bezpečnost každé suroviny a hotového produktu. Díky investicím do „zlatého standardu“ v oblasti analytického vybavení a softwaru (LIMS 6,0) dokážeme uskutečnit velké množství testů rychleji a přesněji, a tím zaručíme nejvyšší možnou kvalitu vyráběných doplňků a jejich rychlé uvedení na trh.

Náš proces zabezpečení kvality je mnohostranný a neustále se zlepšuje

V každé receptuře používáme prvotřídní suroviny dodávané celosvětovou sítí renomovaných dodavatelů. Výrobní proces vždy začínáme ověřováním čistoty každé suroviny bez ohledu na to, kde byla dopěstována nebo sbírána a jak byla zpracována. Certifi kované logo TRUE-ID® DNA udělené doplňkům stravy Jamieson kanadským nezávislým programem certifikace zaručuje, že při koupi přípravků s rostlinnými výtažky spotřebitel získá přípravek takového složení, jaké se uvádí na etiketě. Nejnovější technologie DNA sleduje specifický botanický původ aktivních složek, čímž potvrzuje jejich pravost.

Vysoké standardy Jamieson jsou v souladu s celosvětovou legislativou

Naše postupy jsou důsledné a uznávané do takové míry, že jsme získali povolení pro uvedení našich výrobků na trh v krajinách světa s nejpřísnější regulací: 

• Licence Health Canada Site Licence a Drug Establishment License;

• Povolení Australian Therapeutic Goods Administration Clearance;

• Celkově splňujeme požadavky regulačních orgánů ve více než 40 krajinách a respektujeme domácí a mezinárodní environmentální legislativu;

• Jamieson taktéž podléhá pravidelným inspekcím, včetně inspekcí Health Canada Drug Inspections, které se opakují ve dvouletých intervalech, a taktéž inspekcí Canadian Good Inspection Agency (CFIA) a úspěšně prošel také kontrolou ze strany Saudi FDA (SFDA);

• V roce 2016, mezinárodně uznávaná organizace včetně Health Canada, SGS, NSF, UL, Teva, Alcon, DSM, UNICEF a IFACA (Islamic Food a Nutrition Council of America), vykonala úspěšný audit v našem zařízení v Rhodes.

Naše oddělení pro regulační záležitosti minulý rok zaznamenalo více než 7 000 spotřebitelských otázek, zaregistrovalo více než 100 nových produktů, zkontrolovalo více než 1 000 etiket doplňků stravy Jamieson pro domácí i mezinárodní trh a potvrdilo soulad s legislativou pro všechny kategorie produktů v každé z krajin, kam se výrobky Jamieson distribuují.

Vedoucí postavení v oblasti inovací: náš výzkumný a vývojový team navrhl více než 1 600 receptur, které přizpůsobil domácímu i zahraničnímu trhu s cílem nabídnout nejrelevantnější složení, které vyhovuje potřebám zákazníků.

Už více než 95 let je důvěra spotřebitelů základem našeho podnikání! Díky závazku kvality, účinnosti a bezpečnosti je Jamieson nejdůvěryhodnější značkou v Kanadě. Každý člen našeho teamu respektuje tento závazek s cílem udržet si důvěru spotřebitelů. Neustále rosteme, inovujeme a rozvíjíme se, abychom nejlépe uspokojili požadavky našich zákazníků při výběru produktů pro podporu zdraví.